Poprzednie wcielenia

To nie przypadek, że urodziliśmy się w tym, a nie w innym kraju i mieszkamy obecnie w tym, a nie w innym mieście. Nieprzypadkowo też mamy tych, a nie innych rodziców, ponieważ życie, które wiedziemy, stanowi ukoronowanie naszych poprzednich wcieleń.

Podróże duszy
Kiedy się rodzimy, najczęściej zapominamy, co spotkało nas w ostatniej inkarnacji – okrywa nas bowiem swoista zasłona, dzięki której wchodzimy w nowe życie czyści niczym łza. Stajemy się wówczas Arystotelesowską niezapisaną tablicą. Nie znaczy to jednak, że nie mamy dostępu do poprzednich doświadczeń, które zadecydowały o tym, kim obecnie jesteśmy. Wszyscy posiadamy naturalne zdolności, które pozwalają nam na uchylenie zasłony tajemnicy, za którą kryją się niezmierzone “połacie” ludzkiej duszy.

Życie w wymiarze ziemskim należy postrzegać jako szkołę, w której uczymy się i rozwijamy po to, aby w końcu ujrzeć otaczający nas świat z zupełnie innej perspektywy, uczestnicząc jednocześnie w niesamowitej podróży ku własnej przeszłości.

Nie bójmy się wyruszyć w głąb własnej duszy! Kiedy już zdecydujemy się na tę fascynującą podróż, nie zapomnijmy o bardzo ważnych przygotowaniach, dzięki którym niezmiennie podążać będziemy za głosem uniwersalnej mądrości wszechświata.

Podróże duszy

Do tej cudownej wyprawy w głąb historii duszy przygotuje swoich czytelników słynny na całym świecie terapeuta Douglas De Long. To właśnie on oprowadzi nas po meandrach ludzkiego umysłu i wskaże drogę prowadzącą wprost do naszych poprzednich wcieleń. Za pomocą zaproponowanych przez terapeutę skutecznych technik i ćwiczeń bez trudu przywołamy dawne wspomnienia z minionych inkarnacji.

Podróże duszy

Już nie mogę się doczekać chwili, gdy ciężka zasłona zapomnienia opadnie, a ja wejdę odważnie na ścieżkę, która poprowadzi mnie ku zrozumieniu mojego celu w życiu. Wy też chcielibyście się tego dowiedzieć, prawda? To naprawdę nic trudnego. Wystarczy zagłębić się w lekturę opowieści o podróżach nieśmiertelnej ludzkiej duszy.

 

 

Oto przełomowa publikacja o reinkarnacji:

Podróże duszy

PO CO CZEKAĆ? JUŻ DZIŚ ODKRYJMY SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIA I PRZEKONAJMY SIĘ O WŁASNEJ NIEŚMIERTELNOŚCI!

 

 

Czytaj Więcej
  1. agnieszkaLubinska7 Odpowiedz

    Już jako dziecko czułam że przyszłam “skądś ” z miejsca cudownego i zostałam umieszczona “tu” 🙂 nie podobało mi się to , dzieci mnie nie rozumiały i wiele razy myślałam, ze to miejsce nie jest dla mnie, patrząc w niebo chciałam wrócić do ” domu” . Dopiero kilka lat temu zaczęłam dotykać tematu reinkarnacji , wierzę w to że byłam, jestem i będę i z jednej strony jestem bardzo ciekawa moich poprzednich wcieleń a z drugiej rozumiem , że jest to praca nie zawsze lekka i przyjemna . Na dzisiejszy czas nie jestem jeszcze gotowa na całościowe poznanie moich poprzednich wcieleń, mimo że zaczynają się przejawiać a to w medytacji a to podczas głębokiego relaksu. Postanowiłam się przygotować do tego kroku i nie pospieszać – słucham swojej intuicji , ale wiem,że niedługo podejmę tą decyzje i ‘zabiore się za odkurzanie ” swojego obecnego życia” na podstawie poprzednich, pojawią się mam nadzieje wyjaśnienia rzeczy do tej pory dla mnie niepojętych, niby absurdalnych. Przyznam się, że prawda kompletna o mnie samej jest dla mnie wyzwaniem, mam nadzieję, że mu sprostam, że zaakceptuję siebie i przytulę moje wszystkie wcielenia – moją drogę rozwoju duchowego 🙂

Leave a Reply

*